KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109012
nr 1410 9012
Linnea Larsson, Blomsterstilleben, Syrener i vas. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 60x60 cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:42:31
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr